Platobné podmienky VO

Cena, platobné podmienky, spôsob platby

Ceny jednotlivých produktov sú uvádzané vrátane DPH.Predajná cena výrobkov je platná v čase nahrávania objednávky bez nákladov na dopravu. Poštovné hradí zákazník a tento poplatok bude v zaregistrovanej celkovej objednávke zákazníka zobrazený.
Konečná cena je uvádzaná v objednávkovom formuláre tesne pred odoslaním objednávky, je uvedená vrátane DPH, prípadne vrátane všetkých ostatných daní a poplatkov (balné, poštovné,...), ktoré musí spotrebiteľ pre získanie tovaru alebo služby zaplatiť.

Platobné podmienky
Všetky ceny produktov sú uvedené v mene EUR (€). Všetky ceny produktov sú uvádzané vrátane DPH a nezahŕňajú poplatky za doručenie (poštovné).

Spôsob platby
• Platba vopred
Platba vopred sa uskutočňuje prevodom na náš bankový účet na základe zálohovej faktúry, ktorá Vám bude zaslaná po potvrdení Vašej objednávky. Pri tomto spôsobe platby nezabudnite uviesť povinný údaj – variabilný symbol zálohovej faktúry!

Bankové údaje sú nasledovné:
VUB A.S., Bratislava (SK)
IBAN: SK4802000000003758756358
SWIFT: SUBASKBX

Poštovné v prípade platby vopred je 1,90 EUR s DPH. Poštovné v prípade platby vopred pre veľkoobchod je 3,90 EUR s DPH.
Zálohová faktúra musí byť uhradená do 9 dní, na 10. deň bude Vaša objednávka aj zálohová faktúra automaticky stornovaná.

• Dobierka
Pri platbe na dobierku máte možnosť zaplatiť kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou. Cena poštovného pri dobierke je 2,90 EUR s DPH. Cena poštovného pri dobierke pre veľkoobchod je 4,90 EUR s DPH.

• Platobnou kartou on-line
On-line platba prostrednictvom platobnej brány Comgate. Za objednávku zaplatíte platobnou kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro alebo Diners Club. Po okamžitom overení platby bude tovar podľa dostupnosti na sklade expedovaný. Služba je zadarmo.
Poštovné v prípade platby kartou on-line je 1,90 EUR s DPH. Poštovné v prípade platby kartou on-line pre veľkoobchod je 3,90 EUR s DPH.

• Paypal
Prostredníctvom PayPalu, predávajúci nezíska informácie o vašej platobnej karte. Informácie o karte totiž zadáte iba raz a to pri založení vášho PayPal účtu. Všetky vaše on-line nákupy potom prebiehajú prostredníctvom ‘sprostredkovateľa’, ktorým je práve PayPal. Vy zadáte na PayPal číslo platobnej karty, predávajúci však získa len platbu, nie informácie o karte. Kedykoľvek potom chcete zaplatiť za tovar alebo službu on-line, kliknete na platbu cez PayPal a budete presmerovaní na váš PayPal účet, kde platbu potvrdíte a peniaze sa potom presunú z karty cez PayPal k predávajúcemu. Náš obchod Vám umožňuje platiť prostredníctvom služby PayPal:
https://www.paypal.com/sk/webapps/mpp/home
Poštovné v prípade platby službou PayPal je 1,90 EUR s DPH. Poštovné v prípade platby službou PayPal pre veľkoobchod je 3,90 EUR s DPH.

Na vašom súkromí záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoNepovoľovať cookies