Kontakt

Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o.
Štefánikova štvrť 534 / 16
024 01 Kysucké Nové Mesto
Slovenská republika

Prevádzka
Miroslav Gacík - MYSTIQUE s.r.o.
Kukučínova 4
024 01 Kysucké Nové Mesto
Slovenská republika

Email: info@mystique-dummy.sk
Telefón: +421 41 4333 999
Fax: +421 41 4333 996 
 

IČO: 46797416
IČ DPH: SK2023581450

Bankové spojenie: 
VUB A.S., Bratislava (SK)
IBAN:SK4802000000003758756358
SWIFT: SUBASKBX

J Hudson & Co bola založená v roku 1870 v Birminghame bratmi Josephom Hudsonom (1848-1930) a Jamesom Hudsonom (1850-1888). Spoločnosť sa stala výrobcom píšťaliek a je dodnes aktívna pod názvom Acme Whistles. Acme je svetovo najväčším a najznámejším výrobcom píšťaliek. Sídli v Jewellery Quarter, Birmingham, Anglicko a ich patentované dizajny sú uznávaným štandardom v produkcii hlasného zvuku.
Od roku 1995 je našou cťou prinášať Vám tie najlepšie tréningové pomôcky a príslušenstvo aké len trh môže ponúkať. Odkedy sme vyvinuli prvý Dokken’s DeadFowl Trainer  sa náš cieľ nezmenil: zastávame nákladovo efektívny prístup k vývoju produktov, ktoré robia každý výcvik psov jednoduchším, efektívnejším a zábavnejším. Náš úspech vo výskume a vývoji je výsledkom viac než tridsiatich rokov skúseností s výcvikom psov v najväčších tréningových zariadeniach v severnej časti USA. Naše metódy a produkty sú preverené a obstáli v skúške času. Sme závislí na produktoch, ktoré sami denno-denne vyvíjame a v každej situácii posudzujeme čo nefunguje a ako to zmeniť a čo je dôležitejšie, zistíme, čo funguje skvele. Vďaka týmto skúsenostiam máme možnosť poskytovať Vám najlepšie možné produkty a príslušenstvo pre výcvik psov.
Produkty Chuckit! posúvajú hranie sa s Vašim psom a tréning prinášania na celkom inú úroveň - vyrábame najzábavnejšie, funkčné, inovatívne a vysoko kvalitné interaktívne hračky pre Vašich miláčikov. Sme hrdí, že našimi produktmi môžeme podporiť fitnes aktivity Vašich psov, ktoré zlepšujú puto medzi Vami a Vašim psom. V roku 1998 sme spôsobili revolúciu v tréningu prinášania a je našim záväzkom v tom pokračovať pre dosahovanie najvyššieho štandardu, výnimočných produktov pre uplatnenie v oblasti výcviku psov. Sme poctení tým, že Vám, našim verným priaznivcom môžeme prinášať produkty, ktoré sú v spojitosti s Vašou vášňou a za Vašu priazeň sme Vám vďační.
Keď Pete Rickard vyvinul originálnu návnadu na vysokú zver v roku 1943, netušil, že vytvára celý priemysel. Pôvodne chcel len zlepšiť svoj vlastný lov. Zistením, že silná prírodná formula dokáže lákať zver a prekryť jeho osobný pach, začal nasledovať svoj sen.  Pete objavil tajomstvo úspešného lovu v prekonaní citlivého čuchu vysokej zveri. Ostatní lovci sa jeho myšlienkam vysmievali. Keby načúval tým, ktorí si mysleli, že je blázon, nebol by sa stal priekopníkom a inovátorom návnady na vysokú zver... tá je dnes rovnako populárna ako tomu bolo pred šesťdesiatimi rokmi, keď ju predstavil svetu. Tisíce listov doručených do jeho spoločnosti dosvedčujú dokonalú účinnosť návnad Pete Rickard. Bolo veľa napodobiteľov, ale tí ako prišli, tak z trhu aj odišli. Pete Rickard zostane navždy inovátorom. Jeho revolučné Štyri fázy pachovania je systém založený na spoľahlivej a dôkladnej štúdii terénu. Učí lovcov správne používať pachy s očistou na začiatku, aplikovaním stôp pachu, uložením návnady a aplikovaním krycích pachov. Peteov systém nielenže znižuje schopnosť čuchu vysokej zveri, ale v skutočnosti jej čuch využíva v prospech lovca.