Mystique® Pointer Dummy khaki s kožušinou

Popis

Mystique® pointer dummy s kožušinou je vhodný pre psov ako zlepšujúci tréningový nástroj k tréningom s vyššími váhami. Aport imituje skutočnú zver svojou hmotnosťou. Pomocou tohto aportu budujete sebadôveru Vášho psa, kým začnete trénovať s ťažšími aportmi alebo zverou. Dummy NIE JE určený pre prácu vo vode, keďže nevie plávať!

Aport je vyrobený z pevnej nylonovej tkaniny s kožušinovým prstencom na jeho strednej časti, čo napomáha psovi v jeho správnom úchope za stred. Použitie zvieracích pachov a kožušinového prstenca robí tréning ešte realistickejším.

Naše dummy sú špeciálne navrhnuté pre výcvik poľovných psov. Základnou požiadavkou pre tréning je takzvaná mäkká morda, ktorá zabraňuje aby zver, prípadne dummy, boli poškodené pevným zákusom a tým aj nepoužiteľné. Dummy nie sú vhodné pre preťahovacie hry. Môže dochádzať k čiastočnému vypadávaniu chlpov alebo častí kožušiny, lebo sa mechanicky manipuluje s produktom, čo nie je dôvod pre reklamáciu.

 

Výhody:

• pre každodenný tréning

• vysoká kvalita

• imituje skutočnú zver hmotnosťou

• môže byť pachovaný

• pre psov od 10-12 mesiacov veku

Kožušina na dummy môže byť dodaná v rôznych farbách (ako na obrázku).  Rôzne farby kožušín nie sú dôvodom na reklamáciu.
 

Farby: khaki s kožušinou

Rozmery: cca. 26 x 8, 29 x 9,5 cm

Hmotnosť: 1500 g, 2500 g (+- 3%)