Mystique® Dummy "School" 700g lila

Popis

Mystique® Dummy School 700g   je vďaka pieskovej náplni ťažší, ale zachováva si rovnakú veľkosť ako Mystique® Dummy School 300g a preto je vhodný aj pre menších psov.  Vyššia hmotnosť  prispieva k nácviku správneho držania aportu a zároveň aj k spevneniu ich krčného svalstva.

Vďaka
vyššej hmotnosti, dlhému tvaru a krátkemu priemeru, je ideálny nielen pre mladé psy a menšie plemená, ale uplatnenie nájde aj u dospelých psov
na nácvik optimálneho uchopenia aportu, prinášania a následného uľahčenia odobratia aportu z mordy. Ak sa pes hrá so šnúrou, môže byť jednoducho odstránená.

Dummy je vyrobený z kvalitnej bavlnenej tkaniny, má kratšie telo a je guľatého tvaru pre jednoduchý úchop. Výcvik aportu sa tak stáva jednoduchším. Kvôli pieskovej náplni nie je schopný plávať a teda NIE JE vhodný pre tréningy na vode !  Špeciálna odnímateľná šnúra Vám umožní dosiahnuť pri hode väčšiu vzdialenosť a vyššiu rýchlosť, čo napomáha zlepšovať pozornosť psa a dohľadávku. Šnúra je oranžovej farby, ktorá nie je tak dobre viditeľná pre psa ako pre človeka Aport je možné pachovať, čím sa stáva výcvik pre psa reálnejším a zaujímavejším.

Naše dummy sú špeciálne navrhnuté pre výcvik poľovných psov. Základnou požiadavkou pre tréning je takzvaná mäkká morda, ktorá zabraňuje aby zver, prípadne dummy, boli poškodené pevným zákusom a tým aj nepoužiteľné. Dummy nie sú vhodné pre preťahovacie hry.


Výhody

• vysoká kvalita
• odolná bavlnená tkanina
• špeciálna odnímateľná šnúra
• nepláva
• možnosť pachovania
• pre mladých a neskúsených psov, dospelých psov a menšie rasy

Farbyzelená, oranžová, khaki, modrá, biela, ružová, bledomodrá, lila, camo nylon, nylon, žltá, tmavoružová, neon zelená, červená

Rozmery: dĺžka cca. 30 cm, ø cca. 6 cm

Váha: 700 g (+- 3%)