Mystique® Dummy vesta "Trainer" voskovaná

Popis

Mystique® Dummy vesta "Trainer" predstavuje dokonalú pomoc pri tréningu. Všetky tréningové nástroje alebo zver môžete uschovať v nej, zatiaľ čo Vaše ruky zostávajú voľné.
Aby ste si šetrili svoj chrbát, vesta má špeciálny pás, ktorý rozloží váhu výstroja na boky a vďaka špeciálnej konštrukcii sú aj ramená chránené proti rezaniu popruhov, keď je výstroj príliš ťažký. Predné vrecká nájdu využitie pre vodítka, tenisové loptičky, kľúče a podobne. Na pravej strane máte k dispozícii karabínu, ktorú môžete použiť pre Chuckit! alebo fľašu s vodou. Vesta sa vďaka použitým materiálom veľmi ľahko čistí. Odteraz je súčasťou vesty aj špeciálny nastaviteľný popruh, ktorý Vám pri jej nosení poskytuje viac istoty a pohodlia.

Ručná výroba.

Dostupné tiež s plastovou sponou!


Materiál:  
95% bavlna, 5% polyester

Voskovaná bavlnená tkanina bola pôvodne používaná v námorníctve na plachty lodí, neskôr sa používala na výrobu uniforiem, vojenských stanov a vriec. Voskovaná bavlna je jedinečná vysoko kvalitná tkanina. Je priedušná a zároveň poskytuje ochranu pred vetrom a vodou. Je to prírodný produkt s nezameniteľným vzhľadom, jemne matným povrchom, výraznou vôňou a je neuveriteľne príjemná na dotyk.

Čistenie
• jemne očistite kefou po zaschnutí špiny a špongiou namočenou vo vlažnej vode
• neperte, chemicky nečistite, nežehlite a nesušte v sušičke
• nepoužívajte saponáty a chemické prostriedky

Farba:  hnedá, sahara

Veľkosť:
 
S (40-42),    M (44-46),     L (48-50)