Mystique® Dummy vesta "Trainer Cool" voskovaná

Popis

Mystique® Dummy vesta "Trainer Cool" “ je vhodná nielen pre tréning počas horúcich letných dní. Základom sa stala naša rokmi overená Dummy vesta "Trainer".
Zadná časť dummy vesty je z veľkej časti sieťovaná, čím umožňuje rýchle a prirodzené schnutie mokrých aportov. Skladá sa z dvoch častí, nižšia udržuje Váš chrbát suchý aj napriek tomu, že v dummy veste sú mokré dummy a sieťovaná, ktorá zabezpečuje dobrú priedyšnosť. Aby ste si šetrili svoj chrbát, vesta má špeciále popruhy, ktoré rozložia váhu s výcvikovými pomôckami. Predné vrecká nájdu využitie pre vodítka, tenisové loptičky, kľúče a podobne. Na oboch stranách nájdete sieťované vrecká na fľašu s vodou nielen pre Vás, ale aj pre Vášho psa. Na pravej strane máte k dispozícii karabínu, ktorú môžete použiť pre Chuckit! hádzač. Vesta sa vďaka použitým materiálom veľmi ľahko čistí.

Ručná výroba.

Materiál:  95%  bavlna, 5% Polyester 

Voskovaná bavlnená tkanina bola pôvodne používaná v námorníctve na plachty lodí, neskôr sa používala na výrobu uniforiem, vojenských stanov a vriec. Voskovaná bavlna je jedinečná vysoko kvalitná tkanina. Je priedušná a zároveň poskytuje ochranu pred vetrom a vodou. Je to prírodný produkt s nezameniteľným vzhľadom, jemne matným povrchom, výraznou vôňou a je neuveriteľne príjemná na dotyk.

Čistenie
• jemne očistite kefou po zaschnutí špiny a špongiou namočenou vo vlažnej vode
• neperte, chemicky nečistite, nežehlite a nesušte v sušičke
• nepoužívajte saponáty a chemické prostriedky

Farba:  hnedá, sahara

Veľkosť:
 
S (40-42),    M (44-46),     L (48-50)