Mystique® Dummy vesta "Trainer Cool" "Junior" voskovaná

Popis

Mystique® Dummy vesta "Trainer Cool" Junior povoskovaná je primárne dizajnovaná pre deti a tínedžerov vo veku 7-14 rokov, pretože ja ľahko nositeľná s jej nízkou váhou a môže byť nastaviteľná. Je vhodná nielen pre tréning počas horúcich letných dní. Základom sa stala naša rokmi overená Dummy vesta "Trainer Cool".Zadná časť dummy vesty je z veľkej časti sieťovaná, čím umožňuje rýchle a prirodzené schnutie mokrých aportov. Skladá sa z dvoch častí, nižšia udržuje Váš chrbát suchý aj napriek tomu, že v dummy veste sú mokré dummy a sieťovaná, ktorá zabezpečuje dobrú priedyšnosť. Aby ste si šetrili svoj chrbát, vesta má špeciále popruhy, ktoré rozložia váhu s výcvikovými pomôckami. Predné vrecká nájdu využitie pre vodítka, tenisové loptičky, kľúče a podobne. Na oboch stranách nájdete sieťované vrecká na fľašu s vodou nielen pre Vás, ale aj pre Vášho psa. Na pravej strane máte k dispozícii karabínu, ktorú môžete použiť pre Chuckit! hádzač. Vesta sa vďaka použitým materiálom veľmi ľahko čistí. Do vesty sa zmestí 5 kusov Mystique® 500g Dummy alebo 10 kusov Mystique® 250g Dummy.

NOVINKA: Odteraz je súčasťou vesty aj špeciálny nastaviteľný popruh, ktorý Vám pri jej nosení poskytuje viac istoty a pohodlia.

 
Materiálvoskovaná bavlna

Voskovaná bavlnená tkanina bola pôvodne používaná v námorníctve na plachty lodí, neskôr sa používala na výrobu uniforiem, vojenských stanov a vriec. Voskovaná bavlna je jedinečná vysoko kvalitná tkanina. Je priedušná a zároveň poskytuje ochranu pred vetrom a vodou. Je to prírodný produkt s nezameniteľným vzhľadom, jemne matným povrchom, výraznou vôňou a je neuveriteľne príjemná na dotyk.

 

Čistenie

- jemne očistite kefou po zaschnutí špiny a špongiou namočenou vo vlažnej vode
- neperte, chemicky nečistite, nežehlite a nesušte v sušičke
- nepoužívajte saponáty a chemické prostriedky

 

Farbahnedá, sahara
Materiál: 90% bavlna, 10% polyester
VeľkosťJunior
Váhacca. 390g