Mystique® Dummy vesta "Trainer Cool" "Junior"

Popis

Mystique® Dummy vesta "Trainer Cool" Junior je primárne dizajnovaná pre deti a tínedžerov vo veku 7-14 rokov, pretože ja ľahko nositeľná s jej nízkou váhou a môže byť nastaviteľná. Je vhodná nielen pre tréning počas horúcich letných dní. Základom sa stala naša rokmi overená Dummy vesta "Trainer Cool".Zadná časť dummy vesty je z veľkej časti sieťovaná, čím umožňuje rýchle a prirodzené schnutie mokrých aportov. Skladá sa z dvoch častí, nižšia udržuje Váš chrbát suchý aj napriek tomu, že v dummy veste sú mokré dummy a sieťovaná, ktorá zabezpečuje dobrú priedyšnosť. Aby ste si šetrili svoj chrbát, vesta má špeciále popruhy, ktoré rozložia váhu s výcvikovými pomôckami. Predné vrecká nájdu využitie pre vodítka, tenisové loptičky, kľúče a podobne. Na oboch stranách nájdete sieťované vrecká na fľašu s vodou nielen pre Vás, ale aj pre Vášho psa. Na pravej strane máte k dispozícii karabínu, ktorú môžete použiť pre Chuckit! hádzač. Vesta sa vďaka použitým materiálom veľmi ľahko čistí. Do vesty sa zmestí 5 kusov Mystique® 500g Dummy alebo 10 kusov Mystique® 250g Dummy.

NOVINKA: Odteraz je súčasťou vesty aj špeciálny nastaviteľný popruh, ktorý Vám pri jej nosení poskytuje viac istoty a pohodlia.

Materiál100% Polyester
Farby: kaki, hnedá, ružová a námorná modrá; na požiadavku ponúkame farby (béžová, lila, kamufláž, vínovo červená, čierna, tmavo šedá, modrá, oranžová)
Veľkosť: Junior
Váha: cca. 610g