Obrázok (1796)
Obrázok (1796)
Obrázok (4179)

Mystique® Field trial moxon vodítko 6mm 150cm červeno/biele s dorazom

Vypredané

Mystique® Field trial Moxon 6 mm je novou generáciou vodítok nielen pre poľovné plemená psov. Vyrobené z horolezeckej šnúry, ktorá zaisťuje maximálnu pevnosť a odolnosť. Súčasťou je parohový doraz, ktorý zabraňuje nečakanému vyvlečeniu psa z vodítka. Nerezové očko zaisťuje, že sa šnúra nezadrháva a plynule kĺže. Je to optimálne spojenie vodítka z obojkom, zaisťuje rýchlu a okamžitú reakciu pri nežiaducom chovaní psa (ťahanie na vodítku, nekorektná chôdza pri nohe, atď.). Vodítka sú vyvinuté na základe dlhodobých skúseností profesionálnych trénerov z celého sveta.

 

Materiál: Nylon

Farby: čierna, khaki, červená, modrá, béžová, purpurová, hnedá, oranžová, ružová, lila, vínovo červená, neon oranžová, neon žltá, neon zelená, červeno-biela, čierno-oranžová, modro-béžová, červeno-čierna, oranžovo-červená, béžovo-modrá, khaki-oranžová, tyrkysová, tyrkysovo-oranžová

Verzia: moxon, moxon s dorazom 

Dĺžka: ca. 130 cm, 150 cm

Priemer: ø 6 mm

Doraz môže byť voľnejší, ale to nie je dôvod na reklamáciu! Ak by bol veľmi tesný a vodítko by navlhlo,  nebolo by možné s dorazom pohybovať.

PopisTechnické parametre
Na vašom súkromí záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoNepovoľovať cookies