Mystique® Dummy vesta Profi cool čierna L

Popis

Mystique® Dummy vesta "Profi cool" je vhodná nielen pre tréning počas horúcich letných dní. Zadná časť dummy vesty je z veľkej časti sieťovaná, čím umožňuje rýchle a prirodzené schnutie mokrých aportov. Skladá sa z dvoch častí, nižšia udržuje Váš chrbát suchý aj napriek tomu, že v dummy veste sú mokré dummy a sieťovaná, ktorá zabezpečuje dobrú priedyšnosť. Dummy vesta je dokonale vhodná nielen na tréning, ale aj poľovačku alebo súťaž. Nájdete v nej miesto pre celú svoju výbavu, zatiaľ čo Vaše ruky zostávajú voľné. Aby bol Váš chrbát chránený proti nadmernému zaťaženiu, boli vrecká na veste dômyselne rozložené. Ručná práca.

Veľké zadné vrecko poskytuje dostatok priestoru pre 8-10 ks 500g dummy. Do bočného sieťového vrecka môžete vložiť fľašu s vodou pre Vás alebo Vášho psa. Vo veľkom prednom vrecku sú ďalšie odnímateľné oranžové vrecká s reflexnými pásikmi, zatvárateľné na zips, kde si môžete uložiť kľúče alebo peniaze a pri poľovačke môžete tieto vrecká vytiahnuť von pre lepšiu viditeľnosť spredu. V predných sieťových vreckách môžete mať dummy loptičky alebo pocket dummy vždy poruke, bez ohľadu na to, či sú suché alebo mokré! Vesta je na oboch stranách tiež vybavená karabinami napr. pre Chuckit! vrhače, cestovnú misku a pod. Vesta ponúka aj dve do vnútra zapustené vrecká na hrudníku pre mobilný telefón a krúžok pre súťažné číslo. A je tam tiež malé vrecko pre píšťalku, aby sa Vám na hrudi nehúpala. Navyše máte k dispozícii dve vrecká na ruky, ktoré sú tak chránené pred vetrom a zlým počasím. Vďaka pútku môžete vestu zavesiť na háčik.

Jedna špecialita – zadná strana vesty je vybavená oranžovou odnímateľnou bezpečnostnou časťou, ktorú je možné jednoducho vymeniť za rovnakú časť vo farbe vesty. Túto časť vo farbe vesty je možné potlačiť alebo vyšiť na ňu logo Vašej tréningovej skupiny, chovnej stanice a pod.. Toto si môžete zabezpečiť sami alebo Vám to zabezpečíme my – na dotaz! Obvod v bokoch poskytuje aj teplo oblečeným ľuďom dostatočnú slobodu pohybu! Vďaka použitým materiálom vesta nevyžaduje náročnú údržbu.

Výhody

• Lepšia cirkulácia vzduchu vďaka sieťovanej zadnej časti
• Veľké zadné vrecko pre dummy
• Ručné vrecká
• Vrecká pre tréningové príslušenstvo
• Vrecká pre osobné veci ako mobil, kľúče, peniaze
• Odnímateľné bezpečnostné časti vpredu, aj vzadu
• Krúžok pre súťažné číslo
• Dve karabíny pre príslušenstvo ako Chuckit!, cestovná miska a pod.
• Vymeniteľná zadná časť (možné nechať potlačiť alebo vyšiť)
• Rôzne veľkosti

Materiál: 100 % Polyester

Farby: khaki, hnedá, béžová, čierna

Veľkosti:

XS   odporúčame pre konfekčnú veľkosť 36

S     odporúčame pre konfekčnú veľkosť 38, 40

M    odporúčame pre konfekčnú veľkosť 42, 44

L     odporúčame pre konfekčnú veľkosť  46, 48

XL   odporúčame pre konfekčnú veľkosť 50, 52

XXL  odporúčame pre konfekčnú veľkosť 54, 56, 58