Obrázok (142)

Mystique® Dummy "Pocket marking" 150g lila/čierny

Skladom

Mystique® Dummy Pocket Marking môžete mať pri prechádzkach so svojim psom vždy vo vrecku a byť tak pripravený na tréning kedykoľvek a kdekoľvek. Nie je potrebné nosiť so sebou žiadnu dummy tašku. Vďaka malej váhe a veľkosti aport efektívne pomáha psovi zvykať si na prácu s aportom a preto je vhodný predovšetkým pre šteňatá, mladých a neskúsených psov a menšie plemená, ale aj pre dospelých psov k tréningu a zlepšovaniu dohľadávky a koncentrácie.
Použitím dvoch rôznych farieb dummy sa dosahuje lepšie upriamenie pozornosti psa na aport bez ohľadu na farebnú rôznorodosť prostredia, v ktorom trénujete a tým sa zlepšuje jeho marking.

Pre realistickejší tréning môže byť aport pachovaný a vďaka silnej, odolnej tkanine a špeciálnej náplni môže byť používaný tak pri tréningu na súši ako aj na vode, keďže aport sa drží na hladine. Jeho krátke a oválne telo umožňuje psovi lepší úchop.

Naše dummy sú špeciálne navrhnuté pre výcvik poľovných psov. Základnou požiadavkou pre tréning je takzvaná mäkká morda, ktorá zabraňuje aby zver, prípadne dummy, boli poškodené pevným zákusom a tým aj nepoužiteľné. Dummy nie sú vhodné pre preťahovacie hry.


Výhody

• pre každodenný tréning
• vysoká kvalita
• trénuje dohľadávku, marking a koncentráciu
• silná a odolná tkanina
• ergonomické plastové držadlo
• vhodný pre tréning na súši, aj na vode
• môže byť pachovaný
• pre psov akéhokoľvek veku


Farby: BIELO - zelený, - khaki, - modrý, - čierny, - ružový, - bledomodrý, - lila, - žltý
                     - tmavoružový, - červený
           ORANŽOVO - zelený
           ČIERNO - ružový, - bledomodrý, - lila, - tmavoružový, - žltý, - červený
           MODRO - žltý
Rozmery: 85g - dĺžka ca. 12,5 cm, ø ca. 4 cm, 150g - ca. 16,5 cm, ø ca. 4,5 cm
Váha: 85 g, 150 g (+- 3%)

PopisTechnické parametre
Na vašom súkromí záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoNepovoľovať cookies