Obrázok (1542)

Mystique® Dummy "Early Age" 100g oranžový/zelený

Skladom

Mystique® Dummy "Early Age" 100 g je určený predovšetkým pre šteňatá a mladších psov už od 7. týždňa veku ako vhodný prostriedok pre zoznámenie psa s aportovaním po prvý krát. Šteňatá sú počas výmeny chrupu veľmi citlivé a aportovanie im spôsobuje bolesti, preto je práve tento aport vhodný zvlášť v tomto období, keďže jeho mäkká náplň a ľahká hmotnosť im nedovolí vytvoriť si averziu voči aportovaniu. Aport ponúkame aj v dvojfarebnom prevedení, ktoré si dokáže efektívnejšie získať pozornosť psa.

Aport je vyrobený zo silnej a odolnej tkaniny a vďaka špeciálnej náplni môže byť používaný tak na súši. Pre lepší zážitok Vášho psa môžete aport pachovať rôznymi zvieracími
pachmi.

Naše dummy jsou speciálně navrženy pro výcvik loveckých psů. Základním požadavkem pro trénink je takzvaná měkká morda, která zabraňuje aby zvěř, případně dummy, byly poškozeny pevným zákusem a tím i nepoužitelné. Dummy nejsou vhodné pro protahovací hry.


Výhody

• vhodný prostriedok pre zoznámenie psa s aportovaním
• vhodný pre psov v čase výmeny chrupu
• vysoká kvalita
• silná a odolná tkanina
• môže byť pachovaný
• pre šteňatá a mladších psov od 7. týždňa veku


Farby: biela, bielo - čierna, oranžovo - zelená
Rozmery: dĺžka cca. 20 cm
Váha: 100 g (+- 3%)

PopisTechnické parametre
Na vašom súkromí záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoNepovoľovať cookies