Novinky

Zobraziť podľa:228 produktov
Nové exkluzívne farbe Acme píšťaliek
Predstavujeme Vám nové farby ACME píšťaliek - "Lila" and "Honeysuckle" exkluzívne iba u nás. Je mi potešením Vám oznámiť, že naša firma Miroslav Gacik - MYSTIQUE vymyslela a pomohla pri oživení ďalších farieb Acme píšťaliek, ktoré slúžia predovšetkým ako nepostrádateľná pomôcka pri výcviku ale i každodennom živote s Vaším psom. Prečo sme si vybrali práve tieto farby? Farbou Lila sme chceli doplniť našu Mystique dummy Lila edíciu, ktorá sa stala hneď veľmi populárna. Honeysuckle sa stala veľmi populárnou v módnom priemysle a zároveň aj "Farbou roka 2011".   Dúfame, že sa Vám budú páčiť tak ako nám. Lila a honeysuckle bude dostupná u naších obchodných partnerov po celej Európe.  
Mystique pamlsovník
Pamlsovník -  - slúži na uskladnenie pamlskov ako aj iných pomôcok slúžiacich na tréning, napr. kliker a iné... 
Sedacia palica
14.05.2011
Robustná sedacia palica s praktickým systémom otvárania a zatvárania. Sedacia časť je vyrobená z kože, na výrobu drevenej konštrukcie bolo použité gaštanové drevo. Veľmi stabilná a ľahko prenosná.   
Atrapa zajaca
13.05.2011
Atrapa je vernou kópiou živého zajaca. Veľmi vhodný pre výcvik psa predtým ako začnete pracovať so živou zverou. Doplnením atrapy zajaca naším kožušinovým návlekom, poprípade pachom zajaca sa stáva tréning omnoho zaujímavejším a realnejším. Atrapa je aj veľmi vhodná pri výcviku psa, pokiaľ nemáte možnosť pracovať so zverou. Atrapa napomáha správnemu úchopu a držania zveri. Túto imituje práve svojím tvarom. Vyrobené z mäkkého ale odolného materiálu. Veľkosti: malý a veľký 
Mystique Dummy vesta
Dummy vesta špeciálne navrhnutá pre poľovačku, Field trial alebo Working testy. Vesta obsahuje reflexné prvky pre zreteľnú viditeľnosť. Predná kapsa je vybavená vyberateľným zásobníkom na náboje. Zadná časť úložného priestoru podšitá špeciálnou podšívkou umožňuje uloženie práve zastrelenej zveri.   Prípadné znečistenie je možné vlhkou handrou.   Materiál: nylon so špeciálnym záterom   Veľkosť: M a L 
Nové farby v ponuke vodítok
Mystique Field trial vodítka 6mm v nových farbách. Vyrobené z vysokokvalitnej horolezeckej šnúry s parohovým dorazom. Používa sa hlavne pri výcviku retrievera ale nájde si uplatnenie aj v športovej kynológii.   Dĺžky: 130cm, 150cm na požiadanie možná výroba na mieru   Ø 6mm Farby: ružová, vínová, lila a iné 
Mystique Dummy SpeedBall
Mystique gundog training equipment prináša novú generáciu dummy ballov. Na základe naších doterajších skúseností s Mystique Dummy ballom, ktorý sa stal od uvedenia na trh veľmi obľúbeným doplnkom či už pri tréningu alebo zábave, preto sme sa rozhodli uviesť novinku Mystique SpeedBall. Jedná sa o kombinácia klasického dummy ballu a speddy dummy. SpeedBall je dobrým pomocníkom pri výcviku dohľadávky. Neoceniteľnú úlohu zohráva pri nácviku poprípade upevenenia privolávačky, kde ľahkou a hravou formou nalákame psa. Vďaka popruhu nie je potrebná extra námaha pri hádzaní.   Farby: zelená, oranžová, modrá, khaki, biela, bledomodrá, ružová, fialová a rôzne kombinácie uvedených farieb. Váha: 150g. 
Mystique špeciálna LILA edícia
Mystique LILA dummy - špeciálna edícia. V našej ponuke nájdete nové prevedenie Mystique dummy vo fabe - LILA.  Dosupné vo všetkých kategóriách Mystique dummy - štandard, marking, long-throw, speedy, ball, pocket, puppy atd... 
Facebook
05.04.2011
Rozhodli sme sa poďakovať naším fanúšikom na facebooku a preto Vás budeme odmeňovať našími produktami. 1.cena pre fanúšika – náš 55-ty fanúšik získava Mystique kľúčenku.   Ďakujeme fanúšikom za podporu našej stránky! 
Sponzorstvo Dummy Trial Fara in Sabina (IT)
12. - 13.3.2011 - Dummy Trial Fara in Sabina (Working Retrievers Club Italia). Info: www.workingretrieversclub.it 
Sponsor of Dummy trial Trieste (IT)
2.-3.4.2011 - Dummy trial Trieste (Working Retrievers Club Italia) Info: www.workingretrieversclub.it
Mystique Dummy Štandard 500g s kožou z bažanta
Mystique Dummy Štandard 500g s kožou z bažanta Koža z bažanta pripevnená okolo dummy pomáha Vášmu psovi pri zvykaní pred zoznámením sa so skutočnou zverou a prechod je tak omnoho jednoduchší. Nedovoľte psovi, aby žuval poprípade hrýzol bažantiu kožu. Po použití sušte pri izbovej teplote.   
Mystique návleky
Vďaka Mystique návlekom Vás už teraz Váš pes neprehliadne, nezáleží na tom kde ste. Biela farba, ktorú sme použili je veľmi kontrastná oproti pozadiu a tým pádom lepšie viditeľná pre psa. Vynikajúca pomôcka pri nácviku handlingu. Možnosť použitia aj na skúškach či working testoch.   2 ks návlekov v sete.   Materiál:  100% Polyester   Veľkosť: M and L. 
Mystique Marking vlajky
Mystique "Marking vlajky" sú užitočným výcvikovou pomôckou pri tréningu handlingu, alebo v prípade že pracujete na zvýšení istoty psa pri markingu. Veľmi jednoduché použitie. 
Sponzorstvo Kinder Fun WT
2.4.2011 - DRC – Bezirksgruppe Niederrhein. Info: http://www.kinder-fun-wt.de/